(अपडेट )झन् बढ्दै छ कोरोना,बिहिबार १०४ मा संक्रमण

शेयर गर्नुहोस्
१५ अक्टोबर २०२० /लिमासोल

साइप्रसको स्वास्थ्य मन्त्रालयले बिहिबार साँझ आज सम्म कै धेरै ९३ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको जानकारी दिएको केहि घण्टा पछि थप ११ मा संक्रमण देखिएको पुस्टि गरेको छ। ताजा जानकारी अनुसार बिहिबार १०४ मा संक्रमण देखिएको हो। बिहिबार साझँ प्राप्त जानकारी अनुसार साइप्रस भरिमा गरिएको ३८७७ परिक्षण बाट यति धेरै कोरोना का बिरामी देखिएको पहिलो पटक हो। केहि दिन अघि ८३ जना मा एकै पटक कोरोना संक्रमण देखिएको थियो।

कन्ट्याक्ट ट्रेसिंग र विभिन्न ल्याब मा गरिएका टेस्ट बाट आएको आजको नतिजा संगै हाल सम्म कोरोना संक्रमित को संख्या २२८५ पुगेको छ। बिरामी बारे पुरा जानकारी मन्त्रालयले आज बताएको छैन। फ़ामागूस्ता हस्पिटलमा हाल पांच जनाको उपचार भैरहेको छ भने निकोसिया जेनेरल हस्पिटलमा दुइ जना आइसीयु मा उपचाररत छन्।

(थप बिवरण अपडेट हुदैछ )

यो पनि पढ्नुहोस् : ह्वात्तै कोरोना बढे पछि कस्तो नियम लगायो साइप्रस सरकारले ?

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

One thought on “(अपडेट )झन् बढ्दै छ कोरोना,बिहिबार १०४ मा संक्रमण

  1. Pingback: होसियार ! फेसबुक ह्याक होला है | CYPRUS-NEPAL.COM ONLINE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *