नेपाल तामाङ घेदुङ साईप्रसको अध्यक्षमा लक्ष्मी ब्लोन तामाङ

शेयर गर्नुहोस्

दिनेश गौतम
युरोप , साईप्रस
, नेपाल तामाङ घेदुङ साईप्रसको चौथो बार्षिकोत्सव एवमं दोस्रो भर्चुवल अधिवेशनले लक्ष्मी ब्लोन तामाङको अध्यक्षतामा नया नेतृत्व चयन गरेको छ ।

गत आईतवार नेपाल तामाङ घेदुङका संघीय अध्यक्ष मोहन गोले तामाङको प्रमुख अतिथ्यतामा भएको अनलाईन मिटिगंले कार्यसमितिको वरिष्ठ उपाध्यक्ष हिरा लामा, उपाध्यक्ष सुनिला दोङ, सचिव मिना लामा, सहसचिव निर्मला थिङ, कोषाध्यक्ष सुनीमाया तामाङ, सहकोषाध्यक्षमा रन्जना तामाङलाई चयन गरेको हो ।

भने कार्यसमितिको सदस्यमा राजु वाइबा, रेनू तामाङ, नानु गोले तामाङ, किया लोप्चान, सहारा लोप्चान, संगीता घले तामाङ, सोनाम तामाङ, सिमा लोप्चान, सुस्मिता गोले तामाङ, अन्जु घिसिङ तामाङ, बिपना तामाङ (किन्जङ), सुबास थोकर तामाङ, काजी बोम्जन तामाङ, रोमन घ्लान तामाङ, युबराज मोक्तान तामाङ, राजमान घ्लान तामाङ, सुबास वाईबा तामाङ, मन्जु तामाङ, बसन्ती लामा, निमा लामा, कविता तामाङ, निरू गोले तामाङ, बिना वाईबा चयन भएकी छिन् ।

अनलाईन छलफलमा अन्तराष्ट्रिय तामाङ परिषदको वरिष्ठ उपाध्यक्ष तथा नेपाल तामाङ घेदुङका विदेश विभाग प्रमुख टासी लामा, नेपाल तामाङ घेदुङको उपाध्यक्ष कुमार घिसिङ तामाङ, ह्याङला दोलखा तामाङ समाजका अध्यक्ष तथा नेपाल तामाङ घेदुङको केन्द्रिय सदस्य सरोज मोहन मोक्तान तामाङ ,विशेष अतिथि नेपाल तामाङ घेदुङका प्रचारप्रसार विभाग प्रमुख जगतमान तामाङ, अतिथि नेपाल तामाङ घेदुङ साईप्रसको संस्थापक अध्यक्ष तथा अन्तराष्ट्रिय तामाङ परिषदकी सहकोषाध्यक्ष नानू गोम्जा तामाङ लगायतले शुभकामना राख्दै आफनो समुदायहरुको पहिचान कायम राख्न नया कार्यसमितिको टिमले थप जिम्मेवारीका साथ काम गर्ने भनी आशा पलाएको बताएका थिए ।

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *