अमागाई हत्या प्रकरण : हत्यारालाई सात वर्षको सजाय

शेयर गर्नुहोस्

३० अक्टोबर २०२० / लिमासोल

गत मे महिनामा बिबेक अमगाईको हत्या गरेका नेपालीलाई ७ वर्षको जेल सजाय सुनाइएको छ। आज शुक्रबार निकोसियाको अदालतले हत्याको मुद्दा माथि सुनुवाई गर्दै सात वर्षको सजाय सुनाएको हो। प्रहरीले अभियुक्तको पहिचान खुलाएको छैन।

मे महिनाको ५ तारिख राति निकोसिया को इभ्रीचिउ गाउँमा एउटै घर मा बस्दै आएका साथी बिच झगडा भएको थियो। घरको काम विसयमा बहस चर्किएपछी चक्कु प्रहार गरि गम्भीर घाइते बनाए पछि आरोपीले स्थानिय प्रहरीमा सो घटनाको जानकारी दिदै आत्मसमर्पण गरेका थिए । सो रात  घरमा संगै बस्ने सात जना नशामा रहेको अदालतको सुनुवाइमा खुलेको छ।

चितवन जिल्ला रत्ननगर नगरपालिका वार्ड नम्बर १२ , जमुनापुर निवासी विवेक अमगाई अध्ययन को शिलशिलामा साइप्रस आएका थिए।

श्रोत : स्थानीय मिडिया : इन साइप्रस

यो समाचार सम्बन्धित समाचार : साइप्रसमा नेपाली द्वारा नेपालीको हत्या, मृतक चितवनका अमगाई (अपडेट २ )

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *