साईप्रस ईजरायलका लागि नेपाली राजदुत डा. शाक्य डिप्लोम्याट अफ दि ईयर २०२० बाट सम्मानित

शेयर गर्नुहोस्

दिनेश गौतम
युरोप , साईप्रस
साईप्रस एवमं इजरायलका लागि नेपाली राजदुत डा. अन्जान शाक्य डिप्लोम्याट आफ दि ईयर २०२० को अवार्डबाट सम्मानित हुनुभएको छ । ईजरायलको प्रतिष्ठित दि एम्बेस्डर क्लब अफ ईजरायलका अध्यक्ष एम्बेस्डर ईत्झाक ईल्दन र ईजरायली परराष्ट मन्त्रालयको शिष्टाचार विभागका प्रमुख गिल हस्केलले संयुक्त रुपमा सो अवार्ड प्रदान गर्नु भएको हो ।

नेपाली राजदुतको कार्यभर सम्हालेको छोटो समयमा नेपाल ईजरायलको सम्बन्ध अझै प्रगढ बनाएको भन्दै क्लबले सम्मान गरेको जनाएको छ । राजदुत डा. शाक्यले सो सम्मान ग्रहण गर्दै आफु माथि नेपाल र ईजरायलको सम्बन्ध , समन्वय , सहकार्य गर्न अझै प्रेरित गरेको भन्दै क्लब लगाएत सारा टिमलाई धन्यबाद दिनुभएको थियो ।

अवार्ड वितरण कार्यक्रममा ईजरायली परराष्ट्र मन्त्रालयको शिष्टाचार विभाग प्रमुख Ambassador Gil Haskel, मन्त्रालयकै Asia Pacific Division का उपप्रमुख Ambassador Michael Ronen, Asia Pacific regional group of Ambassadors का Dean
ईजरायलका लागि म्यानमारका राजदूत H. E. Maung Maung Lynn, क्लबका उपाध्यक्ष, Board of Directors, CEO लगायतका व्यक्तित्वहरुको उपस्थिति रहेको थियो। 
कार्यक्रममा परराष्ट्र मन्त्रालयको Asia Pacific Division का उपप्रमुख Ambassador Michael Ronen ले ईजरायली परराष्ट्र मन्त्री H. E. Gabi Ashkenazi को बधाई सन्देश बाचन गरेर सुनाउनुभएको थियो साथै नेपाली राजदूतावासका द्वितीय सचिव अर्जुन घिमिरेले नेपालको परराष्ट्र मन्त्री Honorable Pradeep Kumar Gyawali को बधाई सन्देश बाचन गर्नुभएको थियो।
यसका अतिरिक्त नेपालका लागि ईजरायली राजदूत H. E. Hanan Goder को लिखित बधाई सन्देश बाचन गरिनुका साथै ईजरायलका लागि थाई राजदूत H. E. Pannabha Chandraramya, ईजरायली चर्चित गायिका Ms. Gali Atari, ईजरायली आर्किटेक्ट ईन्जिनियर Dr. Ada Gansach र ईजरायलमा Ph. D. अध्ययनरत नेपाली Ms. Sabita Deshemaru को video सन्देश समेत प्रस्तुत गरिएको थियो।
Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *