तामाङ घेदुङ साईप्रसले थप गर्यो सल्लाहकार र सदस्यहरु

शेयर गर्नुहोस्

निकोसिया , साईप्रस
तामाङ जातिको उत्थान भाषा,धर्म,संस्कृतिको सम्बर्द्धन भन्ने मूल नाराका साथ स्थापना भएको नेपाल तामाङ घेदुङ साईप्रसको चौथो वार्षिक उत्सव तथा दोस्रो अधिवेशन फेसबुक म्यसेन्जर माध्यमबाट सल्लाहकार तथा सदस्यहरु थप गरेको छ ।

घेदुङ साईप्रस लक्ष्मी ब्लोन तामाङ ज्यूको अध्यक्षतामा भएको फेसबुक म्यसेन्जर मार्फत थप गरिएको सल्लाहकारमा निवर्तमान अध्यक्ष प्रमुख सल्लाहकार साङमो थोकर तामाङ ,सल्लाहकार,संरक्षक तथा संस्थापक अध्यक्ष नानू गोम्जा तामाङ सीता तामाङ सल्लाहकार,संस्थापक महासचिव . माया लोप्चन तामाङ ,र सल्लाहकारमा शर्मिला लोप्चन तामाङ , सविता घिसिङ , ज्ञानु तामाङलाई थप गरिएको सचिव मिना लामाले आफनो फेसबुक स्टेटसमा उल्लेख गर्नुभएको छ । ।

भने थप सदस्यहरुमा नयाँ सदस्यहरु निरा दोङ तामाङ , बिना वाईबा तामाङ , नाम्की लामु तामाङ, माया लोप्चन तामाङ , निशा थिङ तामाङलाई गरिएको सचिव लामाले जानकारी दिनुभएको छ ।

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *