तमु समाज साईप्रसद्धारा सियोना श्रेष्ठलाई ६० हजार भन्दा बढि आर्थिक सहयोग

शेयर गर्नुहोस्

युरोप , साईप्रस
बहु चर्चित पोल्यान्डमा उपचारका लागि संघर्षरत सानी नानी सियोना श्रेष्ठलाई तमु समाज साईप्रसले आर्थिक सहयोग गरेको छ । समाजकी अध्यक्ष धना गुरुगंले केही महिना पहिला नै साईप्रसमा रहेकाहरुलाई सियोन श्रैष्ठलाई आर्थिक सहयोग गर्न अपिल गरे पश्चाप्त साईप्रसमा रहेका गुरुगं समुदायले मात्रै ६० हजार भन्दा बढि आर्थिक सहयोग गरेको जानकारी दिनुभएको छ ।

तमु समाजले नेपालमा रहेका गरिब , दुखिहरुलाई सहयोग गर्ने भावनाले सानो बच्चाको उपचारमा केही कमि नहोस भनी सानो सहयोग गरिएको समाजकी प्रतिनिधी प्रिया गुरुगले बताईन । गुरुगंले साईप्रसमा केही दिन पहिला आत्महत्या गरेका नेपाली विद्यार्थीको शवलाई सतगत गर्नका लागि पनि सबै नेपालीहरुको साझा सस्था गैरआवासीय नेपाली सघं साईप्रस मार्फत आर्थिक सहयोग गरिएको र अगामी दिनमा पनि सहयोग गरिने अध्यक्ष धनाले प्रतिबद्धता साईप्रस नेपाल डटकमलाई जनाएकी छिन ।

समाजकी अध्यक्ष धनाले तमु समाज संस्था बाट एक सय युरो ,नैना गुरुङ्ग ,कृष्णा गुरुङ्ग धना गुरुङ्ग , प्रिया गुरुङ्ग , यनित्रा गुरुङ्ग , मिना गुरुङ्ग , रिना गुरुङ्ग ,सुनिता गुरुङ्ग ,लक्ष्मी गुरुङ्ग , लक्ष्मी गुरुङ्ग , सिम्रन गुरुङ्ग , नानू गुरुङ्ग , युना गुरुङ्ग , सुस्मा गुरुङ्ग , तिर्सना गुरुङ्ग , राज कुमारी तामाङ्ग , सुनिता पाते गुरुङ्ग , अनिता गुरुङ्ग , सब्य गुरुङ्ग , सन्चारीका गुरुङ , अनिताको बहिनी , यनी गुरुङ्ग अन्जना गुरुङ्ग , निकी गुरुङ्ग , पुर्णिामा गोम्जा तामाङ्ग , जमुना गुरुङ्ग , चिजा गुरुङ्ग , उमा गुरुङ्ग , रुबी गुरुङ्ग लगाएतले सहयोग गर्नु भएको जानकारी दिएकी छिन ।

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *