युरोपमा सांस्कृति मन्त्रि भट्टराईद्धारा युरोप नेपाली खबर नामक अनलाईन पत्रिका उदघाटन

शेयर गर्नुहोस्

दिनेश गौतम
युरोप , साईप्रस ।
युरोपमा आज शनिवार युरोप नेपाली खबर नामक अनलाईन पत्रिकाको भर्चुवल अनलाईन मार्फत उदघाटन गरिएको छ । युरोपियन देश पोर्तुगलमा लामो समय देखि कलम चलाई रहेका बरिष्ठ पत्रकार राजकुमार थापको नेतृत्वमा नेपाल सरकारका पर्यटन एवमं नागरिक उड्डयान मन्त्रि योगेश भट्टराईले जुम अनलाईन मार्फत उदघाटन गर्नु भएको हो ।

कोरोना भाईरसले गर्दा विश्व थलामा परिरहेको बेला संसार भरका संचार माध्यमहरुले अत्यन्त महात्वपुर्ण भुमिका खेलिरहेको भन्दै नेपाली पत्रकारहरुले पनि प्रवासी नेपालीहरुका लागि अतुलनिय योगदान गरिरहेको मन्त्रि भट्टराईले बताउनु भएको थियो ।

मन्त्रि भट्टराईले विदेशमा रहेका नेपालीहरुको अवाजलाई बुलन्द गर्नका लागि नेपाली खबरले महात्वपुर्ण भुमिका खेलोस भनी शुभकामना दिनुभएको थियो ।

अनलाईन खबरका सल्लाहकार बलराम थापको अध्यक्षता तथा संस्थापक सम्पादक राज कुमार थापाको संचालनमा भएको कार्यक्रममा गैरआवासीय नेपाली सघंका केन्द्रिय अध्यक्ष कुमार पन्त , फ्रान्सका नेपाली राजदुत दिपक अधिकारी , नेपाल पत्रकार महासघंका केन्द्रिय अध्यक्ष गोबिन्द अचार्य , महासचिव रमेश विष्ट , एन.आर.एन.का केन्द्रिय उपाध्यक्ष बद्रि केसि , अर्का उपाध्यक्ष अर्जुन कुमार श्रेष्ठ , महासचिव डा. हेमराज शर्मा , प्रवक्ता डि.बि. क्षेत्री , नेपाल पत्रकार महासघं युरोप शाखाका अध्यक्ष केजिन राई , पत्रकार महासघं बेल्जीयम शाखाका संयोजक ओम शर्मा , पोर्तुगल शाखाका सयाेंजक योगेन्द्र मिलन छन्त्याल , गैरआवासीय नेपाली सघं पोर्तुगलका अध्यक्ष तिलक गैरे , एनआरएन युरोपका क्षेत्रिय संयोजक नारायण अर्चाय , नमुना नेपालका सम्पादक कलश खरेल , पोल्यण्ड न्युजका सम्पादक शेर बहादुर परियार लगाएत जपान , अमेरिका , नेपालका पत्रकार एवमं समाजिक सघंसस्थाहरुका प्रतिनिधिहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *