शेर्पा किदुक साईप्रसको अध्यक्षमा ङिमदिकि शेर्पा , सबैसगं मिलेर काम गर्ने प्रतिबद्धता

शेयर गर्नुहोस्

साईप्रस , आयानापा
प्रवासमा रहेका शेर्पाहरुलाई एकिकृत गर्ने र सस्कृतिलाई संरक्षण गर्ने उद्देश्यले स्थापना भएको शेर्पा किदुक साईप्रसको पाचौ बार्षिक उत्सवसगैं नया कार्यसमिति गठन गरेको छ ।

साईप्रसको लिमासोल सहरमा शेर्पा किदुक साईप्रसकी अध्यकक्ष निमा याङ्जुम शेर्पाको सभापतित्वमा भएको भेलाले ङिमदिकि शेर्पालाई सर्बसम्मत रुपले अध्यक्षमा चयन गरेको हो । यस्तै बरिष्ठ उपाध्यक्षमा मिना शेर्पा ,महासचिवमा ,निमा ल्हमु शेर्पा , सचिवमा सेडुप पेम्बा रिन्जि शेर्पा , कोषाध्यक्षमा कान्छि लामा ,सह कोष अध्यक्षयमा फुलामि शेर्पा , लिमासोल सहरको उपाध्यक्षमा छिरिङ याङजुा शेर्पा ,पापोस सहरको उपाध्यक्षमा पासाङ लामा , लार्नाका सहरको उपाध्यक्ष पसि शेर्पालाई सर्बसम्मतले चयन गरिएको अध्यक्ष शेर्पाले जानकारी दिनु भएको छ भने सदस्यहरुमा ङ्कि शेर्पा , निमा लह्मु शेर्पा , पेमा याङ्जि शेर्पा, र डोल्मा शेर्पा सर्वसहमत रूपमा चयन हुनुभएको छ ।

उता समाजको पहिलो बैठकले निर्बमान अध्यक्ष निमायाङ्जुम शेर्पालाई प्रमुख सल्लाहकारमा चयन गरिएको महासचिव ङिमदिकि शेर्पाले जानकारी दिनु भएको छ । समाजकी नया अध्यक्ष निमा शेर्पाले आफु साईप्रसमा रहेका विभिन्न समाजिक सघंसस्था, मिडियाकर्मीहरु लगाएतसगं समाजिक कार्यमा सदैव मिलेर कामगर्ने प्रतिबद्धता जनाउनु भएको छ ।

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *