लार्नाकामा नि:शुल्क कोरोना टेस्ट कहाँ र कहिले हुदैछ ?

शेयर गर्नुहोस्

२४ सेप्टेम्बर २०२० / लिमासोल

लार्नाकमा पछिल्लो केहि दिन देखि कोरोना संक्रमण तिव्र रुपमा फैलिदै गए पछि सरकारले यसको रोकथाम को लागी नयाँ नियम लागु गरेको छ। सरकारले देश भरिका सात हजार फुटबल खेलाडीको पनि कोरोना टेस्टको लागी नमुना लिइने बताइएको छफैलावट को अवस्थाको विवरण चित्रण सजिलो होस् भन्नका लागि लार्नाकामा तिन हजार कोरोना नमुना संकलन बिहिबार देखि सुरु गरिएको छ। सुरुका तीन हजार नमुना लिन बिभिन्न स्थानमा नमुना संकलन केन्द्र स्थापना गरिएको छ। नमुना दिन मास्क अनिवार्य लगाई सामाजिक दुरी कायम गरि निम्न स्थानमा जान सकिने छ।

  • GSZ Stadium parking lot
  • Municipal Parking on Tasos Mitsopoulos Avenue (Mackenzie area, opposite the ice cream parlours)

भोलि देखि आगामी ५ दिन सम्म बिहान ८ बजे देखि बेलुकी ५ बजे सम्म नमुना संकलन गरिने छ।

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *