पापोस मा चक्कु देखाएर चेन लुटियो

शेयर गर्नुहोस्
०५ अक्टोबर २०२० / लिमासोल

पापोसमा केहि हप्ता यता विभिन्न घटना घटीरहेका छन्। केहि दिन अघि मात्र सय युरो फिर्ता नगरेको रिसमा भियतनामी माथी चक्कु प्रहार भएको थियो। घटना हिजो आइतबार को हो। पापोस सिटि को एक पार्किङ्ग एरियामा २३ वर्षीय सिप्रियोट युवक जादै थिए। उनको पछाडीबाट आइरहेको मोटरसाइकलमा सवार व्याक्तिले चक्कु देखाएर घाटीको चेन लुटेर फरार भए। चक्कु देखाए पछि उनि भाग्न खोजे तर उनीहरुले पिछा गरे। मोटरसाइकल चालक संगै सवार महिलाले युवकलाइ टाउको र दाहिने काँधमा हेलमेटले प्रहार गरि चेन लुटेर फरार भए।

पापोस हस्पिटलमा प्रहरीलाई घटनाको सम्पूर्ण विवरण दिदै युवकले अपराधिको हुलिया बारे बताए। दिनदहाडै भएको घटना पछि पिडित युवक अहिले पापोस हस्पिटल मा उपचार गराई रहेका छन्। युवकको दाहिने काँध र टाउकोमा चोट लागेको छ। सुन चेन भनेर लुटिए पनि सुनको जलप लगाइएको उक्त चेनको मूल्य करिब ८० युरो मात्र रहेको छ। प्रहरीले “अरेस्ट वारेन्ट ” जारि गर्दै अपराधीलाई ‘वान्टेड’ को सुचिमा राखेर खोजी गरिरहेको छ।

श्रोत : स्थानिय मिडिया

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *