लुम्बिनीलाई प्रचार प्रसार गर्ने हेतुले साईप्रसमा रुपन्देही समाज गठन

शेयर गर्नुहोस्

साईप्रस , युरोप
महामानव गौतम बुद्धको जन्मस्थल लुम्बिनीलाई प्रचार प्रसार , रुपन्देहीबासीलाई एकिकृत , पर्यटन प्रवद्र्धन , गैर नाफामुलक सेवा गर्ने उद्देश्यले साईप्रसमा रुपन्देही समाज साईप्रस नामक संगठन स्थापना भएको छ । मंगलवार भर्चुवल माध्यमबाट साईप्रसमा रुपन्देही जिल्लाबासीहरुको छलफलले जानु अधिकारी कार्कीको संयोज्कत्वमा १६ सदस्यीय रुपन्देही समाज साईप्रस गठन गरेको छ ।

जसको सह संयोजकमा सिता नेपाल भट्टराई , सह संयोजक बिबा गहतराज र सह संयोजक सरस्वति न्यौपानेलाई सर्बसम्मतले चयन गरेको छ , साथै महासचिव खुम बहादुर रेश्मी , सचिव अनिता ज्ञावली , कोषाध्यष गिता लामिछाने , सहकोषाध्यक्ष अजित गुप्ता , मुल कार्यसमिति सदस्यहरुमा मिनु गैह्रे , विमला परियार , पुजा गौतम ,शोभा गौतम , दुर्गा रेग्मी , जमुना थापा , शिला ज्ञावली , पार्बती पौडेल ,लगाएतलाई निर्विरोध रुपमा चयन गरिएको छ । समाजको पहिलो अनलाईन छलफलले संगठनको प्रमुख सल्लाहकारमा पत्रकार दिनेश गौतमलाई चयन गरेको छ । साथै समाजको पहिलो बैठकले विभिन्न ४ बुदे निर्णय गरेको छ ।

जसमा समाजको टिममा पछि थप नया सदस्यहरुलाई पनि थप्ने , हरेक मुख्य सहरहरुमा कार्यको अधारमा संयोजक बनाउने , हरेक सदस्यहरुले हरेक दिन एक एक जना नया रुपन्देही बासीहरुलाई ग्रुपमा ल्याउने , साईप्रसमा रहेका होनरी कन्सुलेट , एनआरएनए र समाजिक सघंसस्थाहरुसगं सहकार्य गरिने , साथै बैठकमा उपस्थिति जनाउनु हुने सबै जनालाई समाजले धन्यबाद ज्ञापन गरेको छ ।

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *