नेपाली सहित चार मुलुकबाट आउनेलाई मलेसियाको बन्देज | देश परदेश

शेयर गर्नुहोस्

मलेसियाले नेपाल सहित चार मुलुकबाट आउनेहरुलाई प्रवेशमा रोक लगाउने भएको छ । कोभिड १९ को नयाँ भेरियण्टको तिव्र फैलावट भएको भन्दै मलेसियाले नेपालसँगै बंगलादेश, पाकिस्तान र श्रीलंकाबाट आउनेहरुलाई बनदेज लगाएको हो । भारतमा हुने आउजाउमा यसअगाडी नै बन्देज लागिसकेको छ ।

बरिष्ठ मन्त्री ईस्माली साव्री याकोबले यात्रा बन्देज लगाइने बताएपनि त्यसको मिति भनें नखुलाएको द स्टारले लेखेको छ । उनले कुनै पनि प्रकारको भिसा भएकाहरुलाई पनि ति मुलुकबाट आएमा प्रवेशमा बन्देज लगाइने उनले बताएका छन् । कुटनीतिक तथा सरकारी राहदानीवाहकहरु भनें अपवाद हुनेछन् ।

मलेसियाले भारतमा हुने उडान गत अप्रिल २८ मा स्थगित गरेको छ ।


समाचार र भिडियो हेर्न तल का लिंकहरु मा क्लिक गर्नुहोस्
श्रोत : देश परदेश ( https://deshparadesh.com/2021/05/12032/ )

Facebook Comments Box
शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *